Kominki z Bydgoszczy ogrzewają apartamenty od Dubaju po Hollywood

Bydgoska firma Planika podbija światowe rynki swoimi technologicznie zaawansowanymi kominkami. Wybierając produkty tej marki nie trzeba martwić się o to, w jaki sposób odprowadzać z pomieszczenia dym. Nie trzeba też gromadzić zapasów drewna.

Własny kominek w domu to marzenie bardzo wielu osób. Jeszcze do niedawna marzenie to mogły zrealizować tylko osoby, które są właścicielami domów jednorodzinnych. Dzisiaj dzięki rozwiązaniom, które proponuje bydgoska firma Planika marzenie o kominku może spełnić każdy.

Specjalnością firmy jest produkcja zarówno biokominków, jak i kominków gazowych. Proponowane przez firmę urządzenia niezależnie od tego, jakim rodzajem paliwa są zasilane, odznaczają się nie tylko bardzo wysoką jakością wykonania, ale także wyjątkowo ciekawym designem. Takie podejście przełożyło się na komercyjny sukces w globalnej skali. Kominki wytwarzane w bydgoskim Parku Przemysłowym ozdabiają apartamentu od Dubaju po Hollywood.

Co ważne, proponowane przez Planikę kominki mogą zostać wykorzystane nie tylko we wnętrzach mieszkalnych. Z powodzeniem sprawdzają się także w obiektach użyteczności publicznej. Dzięki rozwiązaniom proponowanym przez tę firmę przyjemność z posiedzenia przy palącym się żywym ogniu może dzisiaj mieć każdy. Firma Planika stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom bardzo różnych grup klientów. Oferuje kominki o różnych kształtach i w różnorodnych kolorach, dzięki czemu każdy może wybrać kominek idealnie pasujący nie tylko do jego potrzeb, ale też do aranżacji pomieszczenia, w którym kominek będzie się znajdował. Plusem jest też bezproblemowa, nie wymagająca uzyskiwania żadnych zezwoleń instalacja kominka.

Jakie rodzaje paliwa przeznaczone są do kominków proponowanych przez firmę Planika?

W biokominkach, które oferuje firma Planika spalane jest specjalne biopaliwo. Do jego produkcji wykorzystywane są surowce roślinne. Stosowane w biokominkach paliwo jest ekologiczne, nie wpływa negatywnie zarówno na samopoczucie osób przebywających w pomieszczeniu z działającym biokominkiem, jak i na środowisko przyrodnicze.

Wygoda i bezpieczeństwo

Zarówno kominki na biopaliwo, jak i kominki gazowe są urządzeniami praktycznie bezobsługowymi. Spalanie biopaliwa i gazu nie wiąże się z powstawaniem popiołu. Nie ma więc problemu z czyszczeniem paleniska. W trakcie pracy kominka nie powstaje też dym. Proponowane przez firmę Planika kominki są przy tym całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Producent wyposażył je w szereg czujników. Na wyposażeniu każdego kominka znajduje się czujnik dwutlenku węgla. Wszystkie kominki z oferty tej firmy wyposażone zostały także w blokadę rodzicielską.

Rodziny z dziećmi, które zdecydują się na montaż kominka nie muszą obawiać się, że dojdzie do jego przypadkowego uruchomienia. Zainteresowani ofertą firmy mogą zajrzeć na stronę planikafires.com.

Proponowane przez markę Planika kominki to nowoczesne urządzenia, których podłączenie nie wymaga konieczności posiadania przewodu kominowego. Kominki zasilane są gazem lub biopaliwem. Wyróżniają się wysoką jakością wykonania i atrakcyjnym designem, który sprawia, że idealnie dopełniają wystrój nie tylko wnętrz mieszkalnych.

One Response

  1. emi 11 stycznia 2022 Odpowiedz

Komentarze